top of page

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Replik Talent& Management’e katılmak için
KOŞULLAR VE ŞARTLAR

 

Replik Talent& Management’e katılmak için lütfen “SEN DE KATIL” sayfasını ziyaret edin ve çevrimiçi formu doldurun. Bir başvuru alındıktan sonra size en kısa sürede cevap vereceğiz. Başvurularınızı uygunluk ölçüsünde değerlendirmeye alınıp, uygun görülenler görüşmeye davet edilecektir. Kurumumuzun kararı kesindir.

 

Seçmeler

Replik Talent&Management , Türkiye’nin her yerinden yetenekli ya da yeteneğinin geliştirmeyi düşünen herkesle tanışmayı amaçlar. Seçmelerimize katılmak için herhangi bir ücret alınmaz. Sektöre kimi temsil edeceğimizi öğrenebilmemiz için sizinle tanışmamız çok önemli. Her zaman doğru iş için doğru yeteneği gönderdiğimizden emin olmalıyız.

 

İş Alanları

TV, film, tiyatro, radyo, reklam, kurumsal ve fotoğraf dahil her türlü işi kapsıyoruz. İşlerin çoğu çalışma haftasında gerçekleşecek ve işin türüne bağlı olarak ne kadar zaman gerektiğine bağlı olacaktır. Reklam çekimlerinde ebeveynlerin / yasal vasilerin refakatçi olması istenecektir. İş daha uzun taahhüt gerektiriyorsa, üretim lisanslı bir refakatçi sağlayabilir. 16 yaşında veya daha büyükseniz, yetişkin olarak kabul edilirsiniz ve refakatçiye ihtiyacınız

olmaz. Maalesef iş garantisi yok. Sektör profesyonelleriyle bağlantılarımız olmasına rağmen, ofise günlük olarak ne geleceğini bilmiyoruz. Bir ajans çalışmanızı garanti ederse, tamamen uzak durmalısınız! Kriterleri karşıladıkları sürece gelen oyuncular / rezervasyonlar için mevcut yetenekleri öne çıkaracağız.

Ücretler

 

Replik Talent&Management başvurularında herhangi bir kayıt ücreti kesinlikle almıyoruz. Ancak, tüm müşterilerimizin yılda en az bir kez web sitemiz standartları uygunluğunda anlaşmalı fotoğrafçılarımızla fotoğraf çekimi yaptırmaları zorunludur. Bu çekimler ücretlidir, ancak bu ücretin Replik Talent &Management ile ilişkisi yoktur. Web sitemiz

kriterlerine uygun fotoğraflarınızı dilediğiniz yerde çektirip tarafımıza gönderebilirsiniz. Ajansa kabul edilirseniz, bu konuda size daha fazla bilgi verilecektir. Yeteneğini geliştirmek isteyenler için , Replik Talent Akademide bulunan eğitim ücretleri için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Komisyon

 

Replik Talent&Management kayıt ücreti almak yerine masraflar hariç tüm ücretlerden

komisyon alır. Komisyon oranlarımız% 20 ile % 25 + KDV arasında değişmektedir.

SEN DE KATIL!


Replik Talent & Management’e hoş geldiniz. Bize katılmayı düşündüğünüz için mutluyuz!
Başvurmadan önce , katılmaya karar vermeniz gereken  KOŞULLAR ve ŞARTLAR bölümümüzü inceleyip, gizlilik politikamızı okuyunuz.

Başvurunuzda sırasında dikkat etmeniz gerekenler; 

 

Fotoğraflar
 

Başvuru yapmak için pahalı profesyonel fotoğraflara gerek duymuyoruz, başvurunuzu değerlendirebilmek için sadece düz bir arka plan üzerinde çekilmiş 3 fotoğraf istiyoruz. Akıllı telefon, ipad, tablette çekilmiş fotoğrafları kabul edebiliriz. Lütfen şapka takarak veya yüzünü kapatan herhangi bir şeyle fotoğraf göndermeyiniz.

 

1-Görüntüler

 

Resim 1 – Headshot – baş ve omuzların kol uzunluğunda çekilmiş, gülümseyerek çekilmiş fotoğrafı
Resim 2 – Headshot – baş ve omuzların kol uzunluğunda çekilmiş, gülümsemeden çekilmiş fotoğrafı
Resim 3 – Tam boy ayakta lütfen

 

2-Ölçüleriniz

 

Lütfen tüm ölçüleri santimetre cinsinden belirtiniz.

 

3-Instagram/Facebook

 

Instagram/Facebook hesabınızı dahil edebilirsiniz. Alternatif olarak, kendi web siteniz varsa lütfen mesaj kutusuna ekleyin. Lütfen başvuruyu mümkün olduğunca eksiksiz doldurun.

 

4-Mesaj Kutusu

 

Lütfen dans, şarkı söyleme, tasarım, enstrüman performansı veya oyunculukla ilgili resmi eğitiminiz gibi diğer bilgileri mesaj kutusunda bize bildirin. Bu, sınav ayrıntılarını ve dans veya müzik notlarını içerebilir.  Yetenek kategorimizden hangisine başvurmak istediğinizi lütfen belirtin. 
Başvuruyu takip eden 2 hafta içinde her başvurana yanıt vermekteyiz. Yetenek başvuruları sayılarını oldukça etraflıca inceliyor, eğitimli yeteneklerin öncelikle değerlendiriyoruz.  Çok fazla benzer başvuru olması kaynaklı başvurunuz başarısız olabilir. Ancak başvurunuzun reddedilmesi  sonrasında www.repliktalent.com sayfamızdaki duyurular kısmında yeni pozisyonların açılmasıyla tekrar  başvurabilirsiniz.

 

Teşekkürler eder, bol şans dileriz.

bottom of page